YAZILIM Hizmetleri

YAZILIM HİZMETLERİ

ERP ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ ENTEGRE ÇÖZÜMLER

ERP uygulaması özellikle belli bir büyüklüğe ulaşmış firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmakta, ihtiyaçlar firmadan firmaya ve sektörden sektöre değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olarak kullanılan ERP çözümünde uyarlama veya ERP çözümü ile entegre çalışan ek yazılım geliştirme gereksinimleri ortaya çıkmaktadır.

Erko Teknoloji

ERP Sisteminize işletmenize özel ilave modül, farklı yazılımlardan entegrasyon, veri konsolidasyonu veya özel raporlama gereksinimleri oluşabilmekte olup bu konuda uzman kadromuzla hızlı ve zamanında çözümler üretebilmekteyiz.

color

Sektörel Çözümler

ERKO TEKNOLOJİ, hemen hemen tüm alanlarda müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda gerek sektörel çözümler gerek butik yazılım çözümler ile müşterilerinin ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Erko Teknoloji
color

ÖZEL PROJE HİZMETLERİ

Farklı sektörler için geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz masaüstü, mobil veya web uygulaması geliştirilmesinde sizlere özel çözümler sunuyoruz.

Erko Teknoloji

ÖZEL PROJE GELİŞTİRME İŞ SÜRECİMİZ

İHTİYAÇ PROJE ANALİZİ

ERP Danışmanı ve yazılım geliştirme ekibimiz sizlerle birlikte toplantı düzenleyerek ihtiyaç ve beklentileri net olarak belirler, projenin amaçları ve hedefleri tüm detayları ile belirlenerek doküman haline getirilir.

Tasarım

Proje web tabanlı veya masaüstü olabilir, hangi platformda yazılım geliştirileceğinin belirlenmesi ile tasarım sürecine geçilir. Tasarım sade ve kullanımı kolay yapıda gerçekleştirilir.

Kodlama

İhtiyaç analizi ve tasarım aşamalarında sizlerle yapılacak toplantı ve teyit alınan uygulama neticesinde özel yazılımın kodlama sürecine başlanır.

Test

Kodlama süreci tamamlanan projenin test süreci için işletmeniz sistemine yüklemesi gerçekleştirilir, proje sorumlusu ve firmanızdaki proje yetkilisi ile birlikte proje testleri yapılır, tespit edilen konular varsa tekrar yazılım geliştirme faaliyeti sürdürülür. Test süreci, projenin hedeflenen çıktıları sağladığının görülmesi ile tamamlanmış olur.

Uygulama

Projenin test sürecini tamamlaması ile birlikte işletmede ilgili kullanıcıların eğitimlerinin verilmesi ve uygulamaya geçiş çalışmaları gerçekleştirilir.

color

YAZILIM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

ERKO TEKNOLOJİ Yazılım firmaların ihtiyaç duyduğu yazılımlar ve Logo ürünleri entegrasyon konusunda yazılım danışmanlığı yapmaktadır.

Erko Teknoloji

color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.