Bordro Plus

Bordro Plus

Erko Teknoloji tarafından uygulama, bakım, satış ve destek hizmeti verilenBordro Plus; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.Bordro Plus, modüler bir yapıdan oluşmakta olup temel modül Sicil Yönetimi’dir.

Erko Teknoloji

AYRINTILAR

İnsan Kaynakları yönetim süreçlerinizin optimize edilmesi ve bu süreçlerin otomasyonlarının gerçekleştirilmesi ile de rekabet üstünlüğü sağlarsınız. Her ölçekteki firmanın iş ihtiyacına yanıt verebilen Tiger HR, değişen gereksinimlere ve yasal değişikliklere göre sürekli geliştirilir ve yenilenir.

Erko Teknoloji

İhtiyaç doğrultusunda Ücret Simulasyonu modülü eklenerek zenginleştirilme olanağı sunar. Bordro farklı bir uzmanlık konusudur ve değişen mevzuatı ve programa uyarlamalarını sürekli takip etmek gerekir.

Erko'nun bordro konusundaki danışmanları sizin bu konudaki en büyük yardımcınızdır. Erko'nun tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve yaklaşımı ile Bordro çözümünüzde çok farklı bir deneyimle verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Bordro Plus, sunduğu esnek yapı ve zengin ürün özelliklerinin yanı sıra kolay kullanımı, kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği ile de kurumların bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar.

color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.