ERP Hizmetleri

ERP HİZMETLERİ

ERP / MRP Proje ve Uygulama Danışmanlığı

ERKO TEKNOLOJİ, Üretim, Maliyet Muhasebesi, İnsan Kaynakları, CRM gibi Logo Projelerinden tutun, Logo ürünlerine entegre çözümler ve özel ve sektörel çözümler konusunda firmaların tüm ihtiyaçlarını doğru ve hızlı bir şekilde analiz ederek doğru çözümleri en hızlı bir şekilde hayata geçirerek firmaların verimliliğinin arttırılmasına yardımcı olmaktır.

Erko Teknoloji

ERKO TEKNOLOJİ'nin izlediği proje adımları;


ÖN ANALİZ

Gerçekçi bir plan yaparak sağlıklı bir teklif oluşturmasını sağlamak ve tespit edilen hedeflere ne denli ulaşıldığını görme imkanı verir ve projenin başlangıcına ışık tutar.

ANALİZ VE TASARIM

Ön analizde, belirlenen hedefler için proje risklerinin ortaya konması, önlem alınması ve proje detay planının (görev dağılımı, sistemin kurgulanması, bilgi toplama, proje takviminin belirlenmesi) hazırlanması ve Müşteri Proje Grubu ile birlikte yapılarak “Analiz Raporu” oluşturulması adımları tamamlanır.

KURULUM DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ

Analiz raporundan hareketle hedeflenen sistem kurulur ve test edilir. Müşteri Proje Temsilcisi ile birlikte tespit edilen anahtar kullanıcılara, “Analiz ve Tasarım Raporu” temel alınarak pekiştirme eğitimi verilir.

PROJENİN HAYATA GEÇİRİLMESİ

Proje takvimi ve proje detay planına göre projenin canlı kullanıma geçiş sağlanır. Bu aşamada bütün testleri yapılmış, olası riskleri en aza indirgenmiş ve mevcut sistemle ile birlikte bir süre beraber çalıştırıldıktan sonra tamamen devreye alınması sağlanır.

DESTEK VE DANIŞMANLIK

Uygulama Sonrası Danışmanlık, kurulan sistemin zaman içinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarının karşılanması için verilecek tüm danışmanlık hizmetlerini kapsar.

color

ERP ÜRÜNLERİ BAKIM HİZMETLERİ

İyileştirme ve geliştirme çalışmaları bu hizmet kapsamında yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme istenildiğinde, mevcut işleyişi tekrar analiz edip süreçteki eksik ve tıkanıklıkları tespit edilerek süreci iyleştirmek için “Süreç İyileştirme Analiz Raporu” rapor hazırlanır ve firmaya teslim edilir.

Erko Teknoloji

Hazırlanan rapor onaylanması durumunda süreci en etkin ve hızlı bir şekilde analiz doğrultusunda hayata geçirilmesini sağlanır.

color

ERP ÜRÜNLERİ LİSANSLAMA HİZMETLERİ

Logo ERP ürünlerinde, yasal mevzuat değişiklikleri ile kullanıcılarından gelen geri bildirim ve talepler doğrultusunda geliştirmeler yapılarak 7 haftada bir yeni versiyon çıkar. Çıkan bu versiyonlar ile ürünlerin sürekli gelişimi ve kullanıcılarına daima güncel yazılımlar sunma imkanı sağlanır. Logo kullanıcılarının bu hizmetler ile güncellemelerden kesintisiz ve en ekonomik şekilde yararlanabilmeleri için Logo Enterprise Membership (LEM) sözleşmesini sunulmaktadır.

Erko Teknoloji

Bu uygulama ile Logo, kullanıcılarının her zaman uygun fiyata en güncel yazılımı kullanarak hem günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalamaları hem de mali ve finansal mevzuata uyum sağlamış bir yapıda olmaları desteklemektedir. Logo ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler, mevzuatla ilgili değişiklikler ve hata giderici sürümler sadece LEM sözleşmesi kapsamındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

Sürekli gelişen teknoloji, yasal yenilikler ve en önemlisi kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda eklenen yeni özellikler ile her zaman en güncel iş çözümlerini sunan LEM hakkında detaylı bilgi almak için Yetkili Logo İş Ortakları ile iletişime geçebilirsiniz.

color

ERP ÜRÜNLERİ DESTEK HİZMETLERİ

Destek ve Eğitim hizmeti, LOGO ürünlerini kullanmaya yeni başlayan ya da uzun yıllardır kullanan; fakat desteğe ihtiyaç duyan şirketlere verilmektedir.

Erko Teknoloji

Destek kapsamı şirketin ihtiyaçlarına göre belirlenir, tüm modellerde ya da sadece bazılarında destek hizmeti sunulabilir.

İyileştirme ve geliştirme çalışmaları da bu hizmet kapsamında yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme istenildiğinde, ihtiyaçlar analiz edilip talep sahibine süre ve maliyet bilgisi aktarılır, karşılıklı mutabakata varıldığında çalışmaya başlanır.

Destek hizmetimiz hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri içinde olmak üzere paket halinde sunulur.

color

ERP ÜRÜNLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bilgisayar destekli iş çözümleri, işletmelerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Ama bu uygulamalar belirli bir paket dahilinde kurulan, hazır uygulamalar değildir. İş çözümü uygulamaları genel olarak iş süreçlerini yeniden yapılandırmayı, disiplin altına almayı ve standartlaştırmayı gerektirir. Bu noktada sektörel bilgi, fonksiyonel uygulama bilgisi kadar önemlidir.

Erko Teknoloji

Endüstriyel sektörlerde çok geniş bir uygulama deneyimine sahip olan danışmanlarımız; Yazılım, Uygulama, Teknik, İş ve Süreç danışmanlığı hizmetleriyle işinizi çok kolaylaştıracaktır.

color

MALİYET MUHASEBESİ RAPORLAMA

Firmalarin maliyet kalemlerinin ve maliyeti etkileyen parametrelerin göz önüne alınarak maliyetlendirme yapısının güçlendirilmesi ve bu doğrultuda karlılıkların doğru hesaplanmasını sağlamak ve bunu müşteriye raporlar, grafikler halinde sunulabilmektedir.

Erko Teknoloji
color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.