Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Erko Teknoloji, Logo Yazılım bünyesindeki ERP ürün geliştirme süreçlerinde uzun yıllar aktif olarak görev yapmış ve tüm ERP süreçlerine hakim uzman ekip tarafından kurulmuştur.

Logo ERP ürünleri ile ilgili satış, proje, danışmanlık ve entegre çözümler sunan Erko Teknoloji, yazılım başta olmak üzere bilişim konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Farklı bakış açısı, hizmet kalitesi ve çözümleri ile sektörde önemli yer edinmeyi hedefleyen Erko Teknoloji, ERP / MRP çözümleri başta olmak üzere (Maliyet muhasebesi, Üretim-planlama, Finans, Raporlama ) CRM, İnsan Kaynakları, İş Zekası, Entegre yazılım çözümleri, Web çözümleri gibi işletmenin bilişim anlamında tüm ihtiyaçlarına maksimum müşteri memnuniyeti gözetilerek cevap verebilecek, işletmelere bu konuda çözüm ortaklığı sunacak uzman kadrosu ile teknolojik her alanda faliyet göstermeye başlamıştır.

Erko Teknoloji

ERKO TEKNOLOJİ

Logo bünyesinde uzun yıllar üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapmış mühendisler tarafından kurulmuştur.

Tamamlanan Proje

Memnun Müşteri

Başarılı Yazılım

İş Analizi

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.