BERQNET UYGULAMALARI

BERQNET UYGULAMALARI

Yeni Nesil Firewall Yeni Nesil bir firewall ürünü olan berqNET, yerli ve uzman AR-GE kadrosu tarafından, orta ölçekli işletmelerin bilgi güvenliği ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla, Türkiye’de dizayn edilmiştir.

Erko Teknoloji

Yerel tüm işletmelere ait sistem ve verilerin, yüksek performanslı ve en doğru çözümlerle korunması Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş’nin birincil kuruluş amacını temsil eder.

color
berqOS

Yüksek güvenlik gerektiren ağ platformlarına uygun, gömülü sistemlerde etkin bir şekilde kullanılabilecek şekilde ve ek güvenlik servislerinin eklenmesi ile oluşturulmuştur.

Erko Teknoloji

berqOS işletim sistemi, güvenlik özelliklerinden ödün vermeden sistem kaynaklarını en az kullanarak küçük bir Compact Flash kart üzerinde dahi çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

color
berqNET Manager

berqNET Manager, berqNET cihazlarının kolay yönetilebilmesi ve raporlama alınabilmesini mümkün kılar. Esnek ve kolay kullanılan arayüzü sayesinde ağ yöneticileri için birçok UTM’i aynı anda yönetmeyi kolaylaştırır.

Erko Teknoloji

Bu sayede coğrafik olarak dağıtık mimariye sahip işletmelerde güvenlik politikalarının yönetimi ve raporlarlanması kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilir. berqNET Manager yönettiği sistemlerden topladığı kayıtları kullanıcısına okunabilir grafiklerle görüntüler.

color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.