Tiger HR

Tiger HR

Erko Teknoloji tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini arttırır.

Erko Teknoloji

AYRINTILAR

İnsan Kaynakları yönetim süreçlerinizin optimize edilmesi ve bu süreçlerin otomasyonlarının gerçekleştirilmesi ile de rekabet üstünlüğü sağlarsınız. Her ölçekteki firmanın iş ihtiyacına yanıt verebilen Tiger HR, değişen gereksinimlere ve yasal değişikliklere göre sürekli geliştirilir ve yenilenir.

Erko Teknoloji

Ancak, siz değişen mevzuatı programda nasıl uygulayacağınızı, IK fonksiyonlarınızı nasıl sisteme taşıyacağınızı düşünmeyin… Insan Kaynakları farklı bir uzmanlık alanıdır ve Erko'nun IK ve bordro konusundaki danışmanları sizin bu konudaki en büyük yardımcınızdır.

IK bölümünüz çalışan yönetimi ve verimliliğine odaklanırken Erko'nun tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve proje yaklaşımı ile IK yazılımınızda çok farklı bir deneyimle verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Tiger HR’ın sunduğu Özlük Modülü, Eğitim Modülü, İşe Alım Modülü, İşe alım Portali, Çalışan Portalı, İşçi Sağlığı Modülü, Performans Yönetimi Modülü, Organizasyon Yönetimi Modülü, İzin Yönetimi Modülü, Anket Yönetimi Modülü özellikleri ve Erko'nun IK danışmanlığı ile sağlam, esnek ve firmanızın ihtiyaçlarına özel bir alt yapı kurabilirsiniz.

color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.