İŞ TEKNOLOJİLERİ Hizmetleri

İŞ TEKNOLOJİLERİ HİZMETLERİ

MOBİL YAZILIM

Kullanıcı ve kurumsal firmaların mobil alandaki beklentilerini maksimum düzeye çıkartmak amacıyla, Iphone, Ipad, Android ve BlackBerry İşletim Sistemleri başta olmak üzere kurumsal mobil uygulamalar geliştirilmektedir.

Erko Teknoloji
color

WEB YAZILIM

Özgün ve kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar

Teknoloji çağında özgün ve kurumsal vitrininize uygun tasarım oluşturarak müşterilerinizin sizi daha yakından incelemelerine olanak sağlıyoruz. Web sitesi müşterilerimizin penceresidir bu yüzden web sitenizi sizi her anlamda yansıtması, anlatması için grafik ve animasyon tasarımları ile zenginleştiriyoruz.

Erko Teknoloji
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Sitelerinize bu teknik alt yapı ile programlama yaparak arama motorları ile konuşabilmelerini sağlıyoruz. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanır biz de yazmış olduğumuz sayfalarda bu ayrıntıya dikkat ederek programlama yapıyor, ekonomik ve ticari anlamda en iyi sonucu müşterilerimize sunuyoruz.

Mobil cihazlar ve tüm tarayıcılarda hatasız görünüm

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına gelir. Web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması için programlama yapılmaktadır. Son teknoloji teknikler kullanarak sitenizi her cihaza ve çözünürlüğe uyumlu şekilde tasarlayarak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Metin yazarlığı ve orjinal içerik hazırlama

Yazar konuyla ilgili birçok kaynaktan bilgiler toplar ve topladığı bilgileri bir havuza atarak akıcı bir dille kullanıcılara veya siteye/mobil uygulamaya gelen ziyaretçilere farklı bakış açılarından bilgiler sunar. Böylelikle web siteniz orjinal içeriğe sahip olur hem ziyaretçiler hem de arama motorları içerik kalitenizi anlar.

Yönetilebilir ve güncellenebilir yönetici paneli

Erko Teknoloji, web sitesi sahiplerine tam kullanıcı deneyimi sunan profesyonel tasarım ile programlama yapılmış panel hazırlar böylelikle web site sahipleri çok basit şekilde sitelerini yönetebilirler.

Sosyal medya entegrasyonu

Sosyal medya müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarıyla iletişim kurmada heyecan verici yeni bir yöntem sunar. Muhteşem deneyimler ve olumlu söylentiler Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağlar aracılığıyla hızla yayılır, tabi olumsuz olanlar da. Bu nedenle, markanız ve hizmetinizle ilgili genele açık konuşmaları takip etmeniz oldukça önemlidir. Use Techs sizin için sosyal medyayı yönetir, takip eder ve kontrol altında tutar.

Dijital medya planlama ve tanıtım

Satış, üye kazanımı, rekabet, marka algısı, farkındalık yaratma, bilinirlik gibi pazarlama hedeflerinin belirlenmesi ve bu hedeflere bağlı olarak pazarlama araçlarının, seçimi, analizi ve nasıl kullanılacağı gibi işlemleri sizin için düşünür, belirler ve yönetir.

color

E-TİCARET

E-ticaret, şirketlerin büyüme ve gelişmelerine sağladığı katkıları, tüketicilere sağladığı kolaylıkları dolayısıyla çağımızın tercih ettiği yazılım sistemlerinden biridir. Bu sistem; üreticilerin ve/veya tüketicilerin isteklerine göre tasarlanılarak her türlü ürün satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Diğer sistemlerle de uyumlu çalıştığından iş verimliliğini büyük ölçüde arttırır.

Erko Teknoloji

E-Ticaret yazılımlarımız diğer sistemlere özellikle Logo ürünler ile entegre çalışabilmekte olup ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü yeni özellikler ve moduller eklenebilecek alt yapıda hazırlanmaktadır.

color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.