Kurumsal

BİZ KİMİZ ?

Erko Teknoloji, Logo Yazılım bünyesindeki ERP ürün geliştirme süreçlerinde uzun yıllar aktif olarak görev yapmış ve tüm ERP süreçlerine hakim uzman ekip tarafından kurulmuştur.

Logo ERP ürünleri ile ilgili satış, proje, danışmanlık ve entegre çözümler sunan Erko Teknoloji, yazılım başta olmak üzere bilişim konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Farklı bakış açısı, hizmet kalitesi ve çözümleri ile sektörde önemli yer edinmeyi hedefleyen Erko Teknoloji, ERP / MRP çözümleri başta olmak üzere (Maliyet muhasebesi, Üretim-planlama, Finans, Raporlama ) CRM, İnsan Kaynakları, İş Zekası, Entegre yazılım çözümleri, Web çözümleri gibi işletmenin bilişim anlamında tüm ihtiyaçlarına maksimum müşteri memnuniyeti gözetilerek cevap verebilecek, işletmelere bu konuda çözüm ortaklığı sunacak uzman kadrosu ile teknolojik her alanda faliyet göstermeye başlamıştır.

Erko Teknoloji
color

Neden Erko'yu TERCİH ETMELİYİM ?

Logo ERP Ürünleri konusunda uzman, kaliteye önem veren, her türlü müşteri ihtiyacına cevap verebilecek bütün çözümleri bünyesinde bulunduran ve bu sayede işletmenin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verecek uzman kadrosu ile kısa zamanda doğru çözümleri sunabilmeyi hedeflemektedir.

Firmamız müşterilerin beklentilerinin de üstünde çözümler sunması ve başarılarına hergün bir yenisini eklemesi sonucunda Türkiye’nin en deneyimli Logo işuygulamalarını yapan ve bu nedenle de tercih edilen danışmanlık firmalarından biridir.

Başarılı projelere imza atmış uzman ve deneyimli kadrosu, sektörel uygulamaları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurumlara değer katan çözümler üretmektedir.

Erko Teknoloji
color

İLKELERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti Verimlilik

Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizin verimliliklerini ve rekabet güçlerini en üst seviyeye çıkartmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Teknoloji ve Kalitede Önderlik

Teknolojik gelişmeler ve değişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yöntemleri, toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşterilerimizde uygulamaktır.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızın tüm süreçlere etkin katılımını sağlayarak, şirket verimliliğini artırmaktır.

Süreçlerin İyileştirilmesi

Tüm birimlerimizin sürekli ve ortak çalışmasıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine göre değiştirmektir.

Açıklık ve Dürüstlük

Süreç ve hizmetlerimizde, müşterilerimize karşı olan tutumumuzda, şeffaflık, dürüstlük ve güven, temel çalışma prensibimizdir.

Erko Teknoloji
color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.