İlkelerimiz

İLKELERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti Verimlilik

Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizin verimliliklerini ve rekabet güçlerini en üst seviyeye çıkartmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Teknoloji ve Kalitede Önderlik

Teknolojik gelişmeler ve değişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yöntemleri, toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşterilerimizde uygulamaktır.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızın tüm süreçlere etkin katılımını sağlayarak, şirket verimliliğini artırmaktır.

Süreçlerin İyileştirilmesi

Tüm birimlerimizin sürekli ve ortak çalışmasıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine göre değiştirmektir.

Açıklık ve Dürüstlük

Süreç ve hizmetlerimizde, müşterilerimize karşı olan tutumumuzda, şeffaflık, dürüstlük ve güven, temel çalışma prensibimizdir.

Erko Teknoloji
color

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her koşulda tüm çözümleriniz için yanınızdayız.

 • Telefon Destek

  Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

 • Online Destek

  Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözümleme çalışmalarının yapıldığı bu destek uygulamasında daha hızlı sonuca varılır.

 • Yerinde Destek

  Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.
Offer
 • Müşteri Destek Paneli

  ERKO Müşteri Destek Paneli, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri Kendi panelinde her türlü takibi yapabilir.

 • Çağrı Bazlı Destek

  Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

 • Site Üzerinden Destek

  Her türlü görüş ve önerilerinizi web sitemiz üzerindende iletebilir ve size en kısa sürede geri dönüş yapılarak sorunlarınıza çözüm üretilir.